środa, 25 marca 2020

Muzyka u bukmachera


Muzyka u bukmachera

W pierwszej chwili wydawać się może, że zakłady bukmacherskie przeznaczone są wyłącznie dla kibiców sportu. Otóż nie do końca. W ofercie legalnych bukmacherów znaleźć można również zakłady niesportowe, dotyczące zdarzeń filmowych, rozrywkowych, społecznych, a także muzycznych!

W ostatnich tygodniach muzycznym wydarzeniem numer jeden było oczywiście ogłoszenie nominacji do nagród Grammy oraz gala finałowa w Los Angeles. Oczywiście jej wyniki typować można było u kilku legalnych polskich bukmacherów. Najwięcej nominacji do nagród otrzymali Lizzo (9), Billie Eilish (7) oraz Lil Nas X (6). – Nagrody przyznawane corocznie przez amerykańską Narodową Akademię Sztuki i Techniki Rejestracji, podczas ceremonii transmitowanej na żywo w telewizji, honorują najważniejsze osiągnięcia w branży muzycznej. Grammy są bardzo medialne i co rok bukmacherzy wystawiają wysokie kursy na nominatów. Legalne zakłady via internet są dostępne na platformach Totolotka, eWinnera czy Fortuna, natomiast nam najbardziej podoba się rynek zdarzeń w Betfan – pisał Jarosław Zalewski, ekspert portalu LegalSport.pl zajmującego się analizą rynku zakładów wzajemnych w naszym kraju.
Idzie meloman do bukmachera…

Miłośnicy muzyki swego czasu mogli typować wyniki popularnych telewizyjnych talent-shows, takich jak „X-Factor” czy „Mam talent”. W swojej ofercie miała je m.in. firma LV BET, a jej analitycy prawidłowo wytypowali, że zwycięzcą pierwszej edycji „X-Factor” zostanie wokalista rockowy Gienek Loska.

Obecnie kilku bukmacherów również przygotowało dla melomanów zakłady wzajemne dotyczące wydarzeń muzycznych. W lutym odbędzie się kolejna edycja jednego z najstarszych w Europie festiwali muzycznych – Festiwalu Piosenki Włoskiej w San Remo, który w przeszłości wygrywali m.in. Al Bano i Romina Power czy Eros Ramazzotti. Wyniki tegorocznej imprezy typować można u legalnego bukmachera LV BET. Faworytem analityków jest Anastasio (kurs 4,5) przed Alberto Urso (kurs 5,5) oraz Irene Grandi (kurs 6,00).

W lutym i marcu odbędzie się z kolei 60. edycja festiwalu Melodifestivalen, będącego szwedzkimi eliminacjami do Konkursu Piosenki Eurowizji. W firmie Betclic można typować, kto zwycięży w eliminacjach i będzie reprezentować Szwecję w tegorocznej Eurowizji nowi typerzy muzyczni mają specjalny bonus od Betclic: 550 zł bez ryzyka - TU szczegóły). Największe szanse ma na to Felix Sandman (kurs 3,50) przed Hanną Ferm (kurs 5,00) oraz Viktorem Cronem (kurs 8,00). Z drugiej strony, gdyby ktoś chciał zaryzykować i postawiłby na zwycięstwo Thorstena Flincka lub Amandy Aasy, a któreś z nich faktycznie wywalczyłoby prawo reprezentowania Szwecji na Eurowizji, można by zgarnąć aż 100 zł za każdą postawioną na to złotówkę.

To tylko kilka przykładów – ofertę muzyczną u legalnych bukmacherów trzeba po prostu na bieżąco śledzić. W maju z pewnością typować będzie można wyniki zarówno półfinałów, jak i finału festiwalu Eurowizji. Niekiedy pojawiają się także dość nietypowe zakłady specjalne – jakiś czas temu jeden z bukmacherów pytał, czy zespół The Rolling Stones przyjedzie jeszcze do Polski i zagra koncert na Stadionie Narodowym. Fani muzyki mogą więc sprawdzać swoją wiedzę i intuicję w zakładach wzajemnych – mamy nadzieję, że będzie to przynosić same wysokie wygrane!

Graj legalnie u firm z licencją Ministerstwa Finansów. Zakłady bukmacherskie związane są z ryzykiem. Zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia – skontaktuj się z instytucjami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Graj odpowiedzialnie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz