sobota, 21 marca 2020

Kursy na muzykę


Kursy na muzykę

Myślicie, że zakłady bukmacherskie to rozrywka przeznaczona wyłącznie dla kibiców sportowych? Nic bardziej mylnego! Owszem, zakłady sportowe stanowią przeważającą większość oferty legalnych polskich bukmacherów, ale coś dla siebie znajdą tam również osoby niezainteresowane piłką nożną czy siatkówką. Oto krótki przegląd zakładów na wydarzenia muzyczne!

Zakłady wzajemne narodziły się w Anglii – początkowo dotyczyły wyłącznie piłki nożnej, później wyścigów konnych, innych dyscyplin sportu… aż w końcu Anglicy pokochali je tak bardzo, że obecnie zakładają się właściwie o wszystko. Płcie i imiona kolejnych royal babies, obecność śniegu w Boże Narodzenie, zwycięzcy popularnych telewizyjnych talent shows – to tylko kilka przykładów. W Polsce oferta niesportowych zakładów wzajemnych także jest szeroka (TU zestaw zakładów muzycznych i z kategorii show-biznes od Betfan). – Można postawić na to, kto wygra wybory w USA, a także kto będzie następnym prezesem PiS. Firmy bukmacherskie, czasem dla rozgłosu, stawiają na marketingowe zabiegi, przygotowując bardzo aktualne oferty na podstawie tego, co się dzieje w świecie i co interesuje ludzi, albo... o co spierają się politycy – można było przeczytać w artykule red. Anity Czupryn na portalu polskatimes.pl. Coś dla siebie w ofercie legalnych polskich bukmacherów znajdą także miłośnicy muzyki.

Zakłady muzyczne w ofercie legalnych bukmacherów

Odbyło się najważniejsze wydarzenie branży filmowej – coroczna uroczysta gala Oscarów. Nie można zapominać, że oscarowe kategorie dotyczą także muzyki, a mianowicie najlepszej muzyki filmowej oraz najlepszej piosenki. Zakłady takie miała w swojej ofercie m.in. firma bukmacherska Betfan. I tak zdaniem jej analityków, w kategorii „Najlepsza muzyka filmowa” faworytem do statuetki był soundtrack z filmu „Joker” – kurs na takie rozwiązanie wynosił 1,30. Mniejsze szanse dajeało się muzyce z filmów „1917” (kurs 3,30), „Małe kobietki” (kurs 10,00), „Historia małżeńska” (kurs 21,00) oraz „Gwiezdne wojny. Skywalker: Odrodzenie” (kurs 32,00). Eksperci Betfan mieli rację - zwycięzcą kategorii został Hildur Guðnadóttir i muzyka z filmu "Joker”.

W kategorii „Najlepsza piosenka” murowanym faworytem do zgarnięcia Oscara był z kolei utwór „(I’m gonna) Love me again” promujący film „The Rocketman”, będący biografią słynnego brytyjskiego muzyka Eltona Johna. Jeśli ktoś wolał ryzyko, mógł postawić na piosenkę „I’m standing with you” z filmu „Przypływ wiary”. Gdyby to jej twórcom przyznano statuetkę, bukmacher wypłaciłby aż 35 zł za każdą postawioną na to złotówkę. Ostatecznie wygrał faworyt.

To tyle jeśli chodzi o muzyczne akcenty oscarowe. Dość zaskakujący i dowcipny zakład muzyczny przygotował dla graczy bukmacher STS. Wiele osób doskonale pamięta Edytę Górniak i jej bardzo nietypowe wykonane hymnu narodowego przed meczem mundialu w Korei i Japonii w 2002 r. W 2020 r. polscy piłkarze zagrają co prawda na mistrzostwach Europy, ale STS pyta, czy Edyta Górniak przed którymś z meczów EURO 2020 znów zaśpiewa Mazurka Dąbrowskiego… Trzeba przyznać, że również jest to zakład dla ryzykantów – kurs na „tak” wynosi tu aż 100,00.

Skoro już o Edycie Górniak mowa, to z o wiele lepszej strony zaprezentowała się ona podczas konkursu Eurowizji w 1994 r. – wówczas piosenką „To nie ja” wyśpiewała Polsce drugie miejsce. Nie znamy jeszcze reprezentanta naszego kraju na tegoroczną Eurowizję (odbędzie się w maju w Rotterdamie), podobnie zresztą jak Szwedzi, który tradycyjnie już wybiorą go podczas Melodifestivalen. Zakład dotyczący wyników tych eliminacji ma w swojej ofercie firma Betclic. Postawić można na pewniaków – Felixa Sandmana (kurs 3,50) albo Hannę Ferm (kurs 5,00) lub zaryzykować i wybrać wykonawców, którym teoretycznie daje się mniejsze szanse. W przypadku czworga artystów – Amandy Aasy, Thorstena Flincka oraz zespołów Drängarna i OVÖ – kurs na ich wygraną wynosi aż 100,00.

Oferty legalnych bukmacherów warto śledzić na bieżąco – z pewnością w odpowiednim czasie pojawią się zakłady na konkurs Eurowizji oraz największe polskie festiwale, m.in. w Opolu. Fani muzyki mogą więc również próbować swoich sił w typowaniu!

Graj odpowiedzialnie u legalnych bukmacherów, z ważną licencją Ministerstwa Finansów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz